Marknad

Kategori

Pressbilder

Ladda ner pressbilder och logotyper

Caroline Ekberg_JulaHotell_Porträtt_6000x4000 4.jpg
Ulrika Kjellman.JPG
Marjarp 202302 7_50034.jpg
Johan Sjöhagra i varuhus_0.jpg
Invigning_HAS_200625_76.jpg
jula_miljo_energi_logo_RGB_JPEG.jpg
Ryttare med häst
Karl-Johan_Blank – hela bilden
Se alla

Kontakt

Om ni har några frågor om Jula Holdings pressmeddelanden och nyheter, kontakta oss på mail eller telefon

13:252022-04-07

18. MULTIMARKET JULA OTWIERA SIĘ W LUBINIE

Jula, szwedzka sieć multimarketów, planuje jesienią jeszcze jedno (poza Częstochową i Toruniem) otwarcie sklepu. Tym razem raj dla majsterkowiczów, profesjonalistów i wszystkich osób aktywnych powstanie w Lubinie w Cuprum Park. „Jesteśmy w Polsce długoterminowo i nadal inwestujemy na polskim rynku” – mówi Johan Sjöhagra, CEO Jula AB.

Sklep w Cuprum Parku powstanie tuż przy istniejącym kompleksie handlowym i Galerii Cuprum Arena. Będzie to 3 sklep, który Jula planuje otworzyć jesienią tego roku w Polce. Koncept multimarketu, w którym jest 8 odrębnych działów (narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, motoryzacja oraz gospodarstwo domowe) został ciepło przyjęty przez polskich Klientów. Jula posiada już 16 sklepów na terenie kraju, które stały się często odwiedzanymi miejscami zakupowymi Polaków. Znaczenia ma na pewno fakt, że Jula szczyci się starannie dobranymi produktami w ramach marek własnych, niedostępnych w innych sklepach. Co warte podkreślenia, produkty dostępne w JULA, są kupowane przez sieć od producentów bez pośredników, co przekłada się na ich atrakcyjne ceny.

„Dzięki tej inwestycji Jula obejmuje kolejną ważną część zachodnich regionów kraju. Będzie nam niezmiernie miło otworzyć w Polsce nasz 18. multimarket, który zaoferuje mieszkańcom Lubina i okolic produkty DIY. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta przyciągnie uwagę klientów zarówno pod względem zakupów w samym sklepie, jak i za pośrednictwem naszego sklepu internetowego” – mówi Johan Sjöhagra, CEO Jula AB.

„Lubin i jego okolice to miejsce z bardzo dużym potencjałem. Ten rejon cechuje duża siła nabywcza i brak przesycenia powierzchnią handlową. Widzimy tu olbrzymi potencjał, co jest istotne z punktu widzenia naszej ekspansji, więc zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnego multimarketu właśnie tutaj. Mamy nadzieję, że nasz asortyment będzie cieszył się wśród mieszkańców miasta i okolic zainteresowaniem, takim samym jak w pozostałych rejonach kraju. Wierzę, że Jula w Cuprum Park będzie często odwiedzanym miejscem.” – podsumowuje Arnold Brzeziński, Country Operations Manager, Jula Poland.

Rynek o dużym potencjale

„Polska to duży rynek z dużym potencjałem rozwoju. Chcemy nadal tworzyć w Polsce nowe sklepy. Fakt, że otwieramy kolejny multimarket w Lubinie to wyraźny sygnał, że Jula jest graczem o ugruntowanej pozycji na polskim rynku – kontynuuje Johan.

Dodatkowe informacje:

Anna Dylińska PR Manager

anna.dylinska@inmedia.net.pl, Tel. 601258717
Pressbilder

Nyhetsrum bilder och logotyper

Magnus Kristoferson_220524.jpg
CL Skara flygbild 210823 A 4_3 Standard Fullscreen_0.jpg
Hööks interiör.jpg
23 Pressbild_Julahotell_Gysingeherrgård_2023.jpg
Mattias Tambour, Hotellchef Gyllene Uttern
Karl-Johan  Blank ägare Jula Holding.jpg
34 Pressbilder_Julahotell_Stadshotellet_Rum_2023.jpg
First sod Marjarp_1
Se alla