Marknad

Kategori

Pressbilder

Ladda ner pressbilder och logotyper

First sod Marjarp_1
Bild 3.jpg
Invigning VASH 221215 48_0.jpg
jula_hotell_logo_without_underline_RGB_JPEG.jpg
Eva Sara .jpg
Ryttare med häst
Picture1.jpg
Magnus Kristoferson_220524.jpg
Se alla

Kontakt

Om ni har några frågor om Jula Holdings pressmeddelanden och nyheter, kontakta oss på mail eller telefon

10:532021-06-01

16. MULTIMARKET JULA OTWIERA SIĘ W KRAKOWIE

Invigning_HAS_200625_75.jpg

W CH Krokus Serenada Jula - szwedzka sieć multimarketów, otwiera szesnasty w Polsce raj dla majsterkowiczów, profesjonalistów i wszystkich osób aktywnych. Oficjalne otwarcie sklepu nastąpi już na początku września.   

Asortyment Jula podzielony jest na osiem kategorii: Narzędzia i Maszyny, Artykuły Budowlane i Farby, Elektryka i Oświetlenie, Odzież i Artykuły BHP, Ogród, Wypoczynek, Motoryzacja oraz Gospodarstwo Domowe. Tak szeroki asortyment w jednym miejscu sprawia, że w Jula każdy może znaleźć coś dla siebie, przy okazji oszczędzając czas i pieniądze.

„Cieszymy się, że dzięki naszemu nowemu multimarketowi Jula w centrum handlowym Krokus Serenada mieszkańcy Krakowa i okolic zyskają dostęp do produktów wspierających majsterkowiczów oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie samodzielność w domowym warsztacie czy ogrodzie.  Wierzymy, że nasza oferta spotka się z dobrym odbiorem klientów zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i w naszym sklepie internetowym – mówi Joachim Frykberg, CEO Jula.

„Kraków i małopolska to dla nas bardzo ważne obszary. Dzięki sprzedaży w kanale e-commerce widzimy jak wielkim zainteresowaniem cieszą się nasze produkty w tym regionie. Tym bardziej cieszy nas, że wszyscy mieszkańcy Krakowa i okolic będą mogli osobiście zapoznać się z naszą ofertą” - komentuje Arnold Brzeziński Country Operations Manager Jula Poland. „ To drugi nasz sklep w małopolsce. W październiku ubiegłego roku otworzyliśmy sklep w Nowym Sączu”. 

Odpowiedzialne otwarcie

Otwarcie każdego sklepu w pandemii jest szczególne i inne. W przypadku multimarketów oznacza, że nie będzie żadnych uroczystości, jak to zwykle Jula miała w zwyczaju.

"Zawsze dokonujemy odpowiedzialnych otwarć, co jest oczywiście szczególnie ważne teraz podczas pandemii. Kładziemy duży nacisk na tworzenie bezpiecznego środowiska, zarówno dla naszych klientów, jak i pracowników” - mówi Joachim Frykberg, CEO Jula. „Nowa Jula w Krakowie  ma nieco ponad 2000 metrów kwadratowych, co zapewnia dobre warunki do bezpiecznego handlu, z dużą przestrzenią umożliwiającą utrzymanie  dystansu społecznego. Multimarket został również wyposażony w zabezpieczenia pleksi przy kasach i w Punkcie Obsługi Klienta, a także w inny sprzet ochronny i odpowiednie oznakowania.”

Invigning_HAS_200625_75.jpg

Dodatkowe informacje:

Anna Dylińska PR Manager

anna.dylinska@inmedia.net.pl, Tel. 601258717Pressbilder

Nyhetsrum bilder och logotyper

Invigning VA„SH 221215 57_0.jpg
Invigning_Reso_160323__c7a2398_m.jpg
Peder Larsson
Invigning VASH 221215 48_0.jpg
Picture1.jpg
Invigning VASH 221215 48_1.jpg
Spadtag_Marjarp_3.jpg
34 Pressbilder_Julahotell_Stadshotellet_Rum_2023.jpg
Se alla