Market

Category

News images

Download news images and logotypes

353 GylleneUttern_Hund_2023.jpg.jpg
Hööks interiör.jpg
Jula Front
KJB Storefront 1.jpg
Torrhamn
Hööks 2.jpg
jula_hotell_logo_without_underline_RGB_JPEG.jpg
23 Pressbild_Julahotell_Gysingeherrgård_2023.jpg
See all

Contact

If you have questions about Jula Holding’s press releases and new items, please contact us by email or telephone.

07:482019-05-24

Otwarcie sklepu nr 100 sieci Jula

Jula40years_party_store_2019_SE.jpg

W czwartek, 9 maja, sieć szwedzkich multimarketów Jula otwarła swój pierwszy sklep w Bydgoszczy.  To zarazem 13 sklep w Polsce i 100. setny multimarket w całej sieci Jula. Na klientów czeka szeroki asortyment produktów do domu i ogrodu, a także wszystko, co mogą sobie wymarzyć osoby ceniące aktywny styl życia.

Otwarcie setnego sklepu właśnie w Polsce cieszy szczególnie. Polska to duży rynek z dużym potencjałem rozwoju. Jubileuszowe otwarcie to powód do podwójnego świętowania, ponieważ Jula obchodzi w tym roku także czterdziestolecie działalności – mówi Joachim Frykberg, dyrektor generalny Jula.

Wydarzenie jest wyjątkowe także dla właściciela Jula, Karla-Johana Blanka:

To kolejny przełomowy moment w historii firmy, którą tworzyłem od początku jej istnienia wspólnie z moim ojcem Larsem-Göranem. Czterdzieści lat temu sieć sklepów była naszym marzeniem, dziś to marzenie stało się rzeczywistością.

Bydgoska Jula znajduje się w Parku Handlowym Batory przy ul. Fabrycznej 1B. Multimarket mieści się na powierzchni 2361,30 m2, z czego większość zajmuje część handlowa – 1947,88 m2.

Unikalny koncept multimarketu, oparty na szerokim asortymencie starannie wybranych produktów, gwarantuje wygodne i szybkie zakupy, co spełnia oczekiwania współczesnego klienta – wyjaśnia Arnold Brzeziński, Country Operations Manager Jula Poland.

W związku z otwarciem sklepu w Bydgoszczy, Jula Poland przez kilka tygodni angażowała się w działania lokalnej społeczności – była m.in. sponsorem Bydgoskiego Biegu Urodzinowego oraz we współpracy z Urzędem Miasta Bydgoszczy organizowała naprawy w mieście. Działania te wpisują się w szerszą strategię CSR grupy Jula.

Jula40years_party_store_2019_SE.jpgNewsroom images

Newsroom images and logotypes

jula_hotell_logo_without_underline_RGB_JPEG.jpg
Marjarp 202302 7_50034.jpg
Invigning_HAS_200625_76.jpg
Ryttare med vit häst
Karl-Johan  Blank ägare Jula Holding.jpg
Picture1.jpg
Jula Marjarp flygfoto 22 sept 2020.jpg
Jula Front
See all