11:352025-05-21

Filozofujący maluch mówiący głosem Adama Woronowicza powraca w letniej odsłonie kampanii multimarketów Jula "Rodzina Majsterkowiczów

Bebis_summer_2025.jpg

Po wiosennej premierze Rodzina Majsterkowiczów pojawia się w kolejnych odcinkach – nowe filmy kampanii wizerunkowej marki Jula nagrane zostały w jednym z multimarketów i prezentują tym razem ofertą letnią, a filozofujący maluch - któremu ponownie głosu użyczył Adam Woronowicz - znów jest w centrum uwagi.

Chcieliśmy stworzyć coś, co jednocześnie zaprezentuje przyejmną atmosferę w naszych multimarketach, a także będzie zabawne i z przymróżeniem oka. Odzew na nasze wiosenne filmy był fantastyczny, co nas bardzo cieszy. Wygląda na to, że udało nam się dotrzeć do odbiorców, zaciekawić ich i utrzymać ich zainteresowanie do samego końca filmów

Silje Ekeberg-Falk, Global Marketing Manager

Filmy te również bazują na koncepcji Jula „Teraz nic Cię nie powstrzyma”, gdzie cała rodzina wybiera się na zakupy do multimarketu Jula, aby przygotować się do realizacji kolejnego zadania. Tym razem nasz mały bohater musi trzymać swoje emocje w ryzach, co łatwo powiedzieć, ale już trudniej zrobić.

Podobnie jak wcześniej, najmłodszy, uroczy i sprytny członek rodziny, nadaje ton każdemu filmikowi. Dzięki swoim celnym uwagom i jednocześnie dziecinnie szczerym komentarzom prowadzi widzów po multimarkecie, prezentując letnią ofertę Jula.

– Chcieliśmy stworzyć coś, co jednocześnie zaprezentuje przyejmną atmosferę w naszych multimarketach, a także będzie zabawne i z przymróżeniem oka. Odzew na nasze wiosenne filmy był fantastyczny, co nas bardzo cieszy. Wygląda na to, że udało nam się dotrzeć do odbiorców, zaciekawić ich i utrzymać ich zainteresowanie do samego końca filmów. Poza tym widzimy, że staliśmy się atrakcyjni dla nowych grup odbiorców, w tym przypadku młodych ludzi i rodzin z dziećmi, co było naszym celem, zanim jeszcze wyprodukowaliśmy te filmy – mówi Silje Ekeberg-Falk, Global Marketing Manager.

Dzięki filmom o Rodzinie Majsterkowiczów Jula ma całkowicie nowe, kreatywne podejście do komunikacji wizerunkowej gdzie ogromną rolę odgrywa humor, ciepła atmosfera i rozpoznawalność marki. Celem jest pokazanie, że Jula nie tylko sprzedaje produkty, ale również stanowi źródło inspiracji dla wszystkich majsterkowiczów.

Nowe filmy zostały zrealizowane przez Jula Creative Studio i nagrane w multimarkecie w Värmdö we współpracy z agencją nagrań FLX. Filmy pojawią się jednocześnie w telewizji oraz online w Szwecji, Norwegii, Polsce i Finlandii od 22 maja.                         

Bebis_summer_2025.jpg


Media

Click the miniature to download the picture with original form


Newsroom images

Newsroom images and logotypes

Marjarp 220509 (1)_50034.jpg
Spadtag_Marjarp_3.jpg
GK_Blanks_RGB.jpg
First sod Marjarp
Karl-Johan_Blank – hela bilden
Torrhamn
wastgotafinans_logotype_small.png
20240603_Hoogia besoker Marjarp-35.jpg
See all

Contact

If you have questions about Jula Holding’s press releases and new items, please contact us by email or telephone.