Market

Category

News images

Download news images and logotypes

jula_logistics_logo_RGB_JPEG.jpg
jula_holding_logo_RGB_PNG.png
Invigning_HAS_200625_76.jpg
GK_Blanks_RGB.jpg
jula_hotell_logo_without_underline_RGB_JPEG.jpg
Torrhamn
Hooks_Logo_PMS357.png
Karl-Johan_Blank – hela bilden
See all

Contact

If you have any questions regarding Jula Holdings press releases and news, contact us on the following email or phone number.

08:002020-04-22

Projekt Jula Poland w „Raporcie dobrych praktyk” Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

bild_1.jpg

W tegorocznej już 18. edycji „Raportu dobrych praktyk” przygotowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, znalazł się również projekt realizowany przez Jula Poland.
Od 2016 szwedzka sieć multimarketów jako partner strategiczny , wspólnie z parterami społecznymi, rozwija sieć ogólnodostępnych warsztatów do majsterkowania, „Męska Szopa”.

Od 2016 Jula Poland, jako partner strategiczny, we współpracy z Fundacją Nasza Ziemia i lokalnymi partnerami, realizuje projekt „Męska Szopa”. To tworzone na wzór australijski warsztaty, można w nich dokonywać napraw i renowacji rzeczy, które w innym wypadku zostałyby wyrzucone. W „Raporcie dobrych praktyk” projekt znalazł się w kategorii Środowisko, Ekoefektywność. Towłaśnie ten obszar dobrych praktyk rozwinął się najbardziej dynamicznie w porównaniu z ubiegłym rokiem, odnotowując wzrost aż o 35%.

- Cieszy nas, że coraz więcej firm traktuje kwestie środowiskowe jako kluczowy temat. To pozytywny trend, w który wpisują się również działania koncernu Jula – podkreśla Arnold Brzeziński, Dyrektor ds. Operacyjnych Jula Poland.

Misją Jula Poland jest zachęcanie ludzi do samodzielnego działania, między innymi samodzielnego wykonywania drobnych napraw, remontów, renowacji mebli. W miastach osoby mieszkające w blokach często nie mają możliwości wykonywania tego typu prac w swoich mieszkaniach. Jula wyposażając warsztaty tworzy miejsca, w których jest to możliwe. Dzięki temu każdy może mieć udział w zrównoważonym rozwoju i odpowiedzialnej konsumpcji. Męskie Szopy pełnią także ważne funkcje społeczne, są miejscem spotkań
sprzyjającym budowaniu relacji i integracji lokalnej społeczności, promują także aktywne spędzanie czasu.

W chwili obecnej działają cztery tego typu placówki: W Słupsku, Wrocławiu i dwie w Warszawie.

bild_1.jpg

Contact

Arnold Brzeziński, Jula Country Manager Poland, arnold.brzezinski@jula.com, +48797026726


Media

Click the miniature to download the picture with original form


Newsroom images

Newsroom images and logotypes

GK_Blanks_RGB.jpg
CL_utbyggnad_ska_37.jpg
Karl-Johan_Blank – hela bilden
Picture1.jpg
Jula Marjarp flygfoto 22 sept 2020.jpg
Torrhamn
Hooks_Logo_PMS357.png
jula_miljo_energi_logo_RGB_JPEG.jpg
See all